SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Sferturi UCL | Bayern - PSG 2-3, īntr-un joc nebun. Porto - Chelsea 0-2, Man. City - Dortmund 2-1, Real Madrid - (...)

DigiSport [7/04/2021]

Sferturi UCL | Bayern - PSG 2-3, īntr-un joc nebun. Porto - Chelsea 0-2, Man. City - Dortmund 2-1, Real Madrid - Liverpool 3-1. Toate golurile

PSG și-a luat revanșa īn fața lui Bayern Munchen după finala pierdută anul trecut īn Champions League. Parizienii s-au impus cu 3-2 pe terenul bavarezilor, īn prima manșă a sferturilor, după dubla lui Mbappe și dublul assist al lui Neymar, iar returul se anunță de foc.

cititi articolul complet īn DigiSport

Trimite Email
  data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Alte articole din DigiSport :

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la Stuttgart. Cu cine se va duela in turul doi

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la Stuttgart. Cu cine se va duela in turul (...)
De ce FCSB pleacă cu șansa a doua īn cursa pentru titlu: Aceste pierderi pot fi decisive

De ce FCSB pleacă cu șansa a doua īn cursa pentru titlu: "Aceste pierderi pot fi (...)

Ianis Hagi, cerut titular de un fost internațional, dar lăsat pe bancă de Gerrard. Mijlocașul impresionează īn Scoția

Ianis Hagi este din nou rezervă la Rangers īn derby-ul cu marea rivală, Celtic, din (...)
Radu Drăgușin, out din lotul lui Juventus pentru meciul cu Atalanta! Explicația italienilor

Juventus īnfruntă Atalanta, īn runda cu numărul 31 din Serie A, iar fundașul (...)
PSG - St-Etienne 3-2. Icardi a dat lovitura īn minutul 90+5 și campioana se apropie de locul 1. Cum arată clasamentul

PSG - St-Etienne 3-2. Icardi a dat lovitura īn minutul 90+5 și campioana se apropie de (...)
Leo Messi, declarație de dragoste pentru FC Barcelona! Se apropie argentinianul de semnarea prelungirii contractului?

Leo Messi, declarație de dragoste pentru FC Barcelona! Se apropie argentinianul de (...)
Flick a anunțat că pleacă, Bayern i-a răspuns public antrenorului: Nu suntem de acord!. Comunicatul bavarezilor

Hansi Flick, antrenorul lui Bayern Munchen, a anunțat, sāmbătă, că va (...)
Marele Premiu al regiunii Emilia-Romagna, ACUM, la Digi Sport 2. Mercedes pierde ambii piloți īntr-un tur. Verstappen, lider

Marele Premiu al regiunii Emilia-Romagna, ACUM, la Digi Sport 2. Mercedes pierde ambii (...)
”Și-au văzut interesul”. Concluziile lui Andrei Prepeliță, după egalul cu Poli Iași + situația lui Cephas Malele

”Și-au văzut interesul”. Concluziile lui Andrei Prepeliță, (...)
Nicolo Napoli, mesaj pentru conducere după ce Poli Iași a părăsit ultimul loc din Liga 1: (...)
VIDEO FC Argeș - Poli Iași 0-0. Nicolo Napoli a vorbit la finalul meciului īncheiat (...)
FC Argeș - Poli Iași 0-0. Moldovenii i-au ”predat” ultimul loc lui Hermannstadt
FC Argeș și Poli Iași au remizat, scor 0-0, īn cadrul primei etape din (...)
Războinicul Ilie Poenaru! Antrenorul Academicii Clinceni visează la cupele europene și i-a pus gānd (...)
Războinicul Ilie Poenaru! Antrenorul Academicii Clinceni visează la cupele europene (...)
Nu cred că sunt un dezastru! Zidane s-a enervat īnaintea meciului cu Getafe
Zinedine Zidane a fost chestionat īnaintea partidei Getafe - Real Madrid (azi, ĪN DIRECT pe (...)
Ce decizie a luat Miroslav Klose, secundul lui Hansi Flick, după ce antrenorul și-a anunțat plecarea (...)
Hansi Flick i-a anunțat pe conducătorii celor de la Bayern că va pleca de la (...)
O nouă lovitură pentru Real Madrid! Zinedine Zidane a mai pierdut un jucător īnaintea meciului cu (...)
O nouă lovitură pentru Real Madrid! Zinedine Zidane a mai pierdut un jucător (...)
FC Argeș - Poli Iași 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Ocazie mare ratată de piteșteni
FC Argeș - Poli Iași 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Ocazie mare ratată de (...)
Suporterii Parmei, mesaj dur după īnfrāngerea de la Cagliari: ”Ați făcut īntregul oraș de (...)
Suporterii Parmei, mesaj dur după īnfrāngerea de la Cagliari: ”Ați făcut (...)
Răzvan Lucescu i-ar putea lua locul unui tehnician de legendă! Formația din Seria A care-l (...)
Răzvan Lucescu i-ar putea lua locul unui tehnician de legendă! Formația din (...)
FC Argeș - Poli Iași 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Moldovenii urcă pe loc de baraj cu o (...)
FC Argeș - Poli Iași 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Moldovenii urcă pe loc de baraj (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]