SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Anunţul FRF, după ce Gloria Buzău a anunţat că nu poate să joace meciul cu FCSB. Ce (...)

DigiSport [28/11/2020]

Anunţul FRF, după ce Gloria Buzău a anunţat că nu poate să joace meciul cu FCSB. Ce urmează acum

FRF a confirmat, pe site-ul oficial, că partida dintre Gloria Buzău şi FCSB, din 16-imile Cupei Romāniei, nu se va mai disputa.

cititi articolul complet īn DigiSport

Trimite Email
  data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Alte articole din DigiSport :

Locul unde Conor McGregor revine īn activitate este de pe altă planetă. Luxul suprem aici s-a inventat

Conor McGregor a revenit īn activitate la un an după ce a anunțat că se retrage. (...)
Rangers - Ross County 5-0, ACUM. Ianis Hagi a reușit o pasă de gol

Ianis Hagi este titular īn echipa celor de la Rangers pentru meciul cu Ross County, care va (...)
Final ”nebun” īn UTA - FC Argeș! Arădenii au deschis scorul cu un euro-gol, dar n-au avut timp să se bucure

Final ”nebun” īn UTA - FC Argeș! Arădenii au deschis scorul cu un (...)
Rangers - Ross County 4-0, ACUM. Echipa lui Gerrard se distrează pe Ibrox. Ianis Hagi, pe teren

UTA Arad - FC Argeș 1-2. Ce nebunie pe final! Trei goluri īn 5 minute. Piteștenii au īntors scorul

Meci nebun la Arad, decis īn ultimele minute. Derby-ul nou-promovatelor, UTA - FC Argeș, (...)
”Dumnezeu cu mila mai salvează clubul ăsta”. O voce importantă nu crede īn revenirea lui Badea īn ”Ștefan cel Mare”

Chiar dacă Nicolae Badea a devenit tot mai implicat la Dinamo și l-a delegat chiar pe (...)
UTA - FC Argeș 1-2, ACUM, la Digi Sport 1. Trei goluri īn 5 minute. După supervoleul lui Roger, piteștenii īntorc scorul

UTA pare a avea o misiune facilă dacă ne raportăm la faptul că FC (...)
UTA - FC Argeș 1-1, ACUM, la Digi Sport 1. Două goluri īn două minute. După supervoleul lui Roger, piteștenii egalează

”Finule, erai suflet bun, dar Satana...”. Cristi Borcea, dezvăluiri spectaculoase de la ”certurile” cu Gigi Becali

”Finule, erai suflet bun, dar Satana...”. Cristi Borcea, dezvăluiri (...)
UTA - FC Argeș 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Arădenii, īn 10 oameni, au ocazii uriașe. Mediop ratează singur cu portarul

Rapid a cāștigat al doilea amical al iernii! Nicolae Grigore: Vrem să sărbătorim promovarea pe (...)
Rapid a cāștigat al doilea amical al iernii! Nicolae Grigore: Vrem să (...)
Sergiu Buș a povestit tot! De ce a făcut telefonul fără fir la plecarea de la FCSB și cum (...)
Sergiu Buș (28 de ani) s-a despărțit de FCSB după doar șase luni (...)
UTA - FC Argeș 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Arădenii ratează trei ocazii uriașe, dar rămān (...)
LIVE VIDEO Alaves - Real Madrid, de la 22:00, la Digi Sport 2. Absențe de marcă la (...)
Īn mod normal, un astfel de meci ar fi avut o favorită clară, Real Madrid. Plus (...)
Rangers - Ross County 3-0, ACUM. Ianis Hagi e titular īn echipa lui Steven Gerrad
Chiar așa a ajuns Serena Williams? Mai probabil e divorțul dintre prințul Harry și Megan (...)
Ajunsă la 39 de ani, Serena Williams nu vrea să se retragă din activitate (...)
Șefii Barcelonei analizează situația lui Dembele. Cele două variante luate īn calcul, pentru a (...)
Ousmane Dembele (23 de ani) este unul dintre jucătorii importanți ai Barcelonei īn (...)
Chiar așa a ajuns Serena Williams? Mai probabil e divorțul dintre Harry și Megan (...)
Ajunsă la 39 de ani, Serena Williams nu vrea să se retragă și chiar a (...)
La 37 de ani, Gabi Tamaș poate reveni īn Liga 1: Este un jucător foarte bun, īl (...)
Alex Bourceanu a revenit īn fotbal! Fostul căpitan de la FCSB, īn staff-ul lui Ovidiu Stāngă la FC U (...)
Alex Bourceanu a revenit īn fotbal! Fostul căpitan de la FCSB, īn staff-ul lui Ovidiu (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]