SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

Dusan Uhrin îi răspunde lui Laurențiu Corbu: ”Ar trebui penalizat. Așa e regula în (...)

Dusan Uhrin îi răspunde lui Laurențiu Corbu: ”Ar trebui penalizat. Așa e regula în Cehia”

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

Final de coșmar pentru Real! În opt minute a primit două goluri și a rămas și fără Ramos, eliminat!

Final de coșmar pentru Real Madrid în turul duelului de foc cu Manchester City, din (...)
Final de coșmar pentru Real Madrid contra lui Manchester City. A primit două goluri și a rămas fără căpitan în opt minute

Lyon - Juventus 1-0. Surpriză în optimile Champions League! Echipa lui Tătărușanu visează la sferturi

Juventus nu mai vrea să rateze marele trofeu Champions League și e gata de un meci (...)
Real Madrid - Manchester City 1-2. Englezii au revenit în 4 minute, Ramos a fost eliminat pe final

Real Madrid - Manchester City este derby-ul optimilor de finală din Champions League. Cele (...)
Prima reacție a lui Gică Hagi, după evoluția lui Ianis în Braga-Rangers. Dezvăluirea lui Ilie Dumitrescu

Ianis Hagi (21 de ani) a reușit din nou să iasă în evidență în tricoul (...)
Tudor Băluță, băgat în ședință de fanii lui ADO Den Haag. Suporterii le-au cerut socoteală jucătorilor

Tudor Băluță și colegii săi de la ADO Den Haag au fost (...)
Panică la Juventus! Matthijs de Ligt și-a spart capul la Lyon. Gestul superb al olandezului de după accidentare

Panică la Juventus în minutul 31 al partidei de la Lyon, din turul optimilor Ligii (...)
Panică la Juventus. Matthijs de Ligt și-a spart capul la Lyon. Absența lui a costat-o scump pe Juve

Steven Gerrard, pus pe glume după penalty-ul ratat de Ianis Hagi! ”Pe următorul îl bat eu!”

Steven Gerrard a glumit pe seama penalty-ului ratat de Ianis Hagi, la scorul de 0-0, în partida (...)
Rangers nu a uitat ironia celor de la Braga de dinaintea turului. Mesajul postat după calificarea în optimile UEL

Scoțienii de la Rangers nu au uitat ironia celor de la Braga de dinaintea "dublei" din (...)
Imaginea zilei! Coronavirusul i-a speriat pe bulgari. Cum au apărut jucătorii lui Ludogorets în (...)
Coronavirusul a băgat spaima în jucătorii lui Ludogorets înaintea meciului cu Inter, (...)
Pasa lui Ianis Hagi! Dumnezeule, este un fenomen!. Fanii lui Rangers sunt în delir, după calificarea cu (...)
Ianis Hagi (21 de ani) a contribuit din plin la victoria lui Rangers FC în fieful celor de la (...)
CFR Cluj crede în minuni la Sevilla: Vrem să facem istorie. Promisiunea lui Ciprian Deac
Ciprian Deac promite că jucătorii lui CFR Cluj vor da 150 la sută la Sevilla (...)
Revanșa lui Ianis Hagi! Assist genial, după penalty-ul ratat în prima repriză
Revanșa lui Ianis Hagi! Assist genial, după penalty-ul ratat în prima (...)
Numai o minune ne-ar califica. Dan Petrescu, impresionat de gazonul de la Sevilla: Am crezut că jucăm (...)
Dan Petrescu nu-și face mari iluzii înaintea returului dintre Sevilla și CFR Cluj, (...)
Suma astronomică pe care Maria Sharapova a câștigat-o din tenis! A intrat direct în topul (...)
Maria Sharapova (32 de ani) și-a anunțat miercuri, 26 februarie 2020, retragerea din (...)
Ianis Hagi a ratat un penalty în Braga - Rangers! A creat și o fază absolut superbă în prima (...)
Ianis Hagi a ratat un penalty în Braga - Rangers! A creat și o fază absolut (...)