SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Hermannstadt - Viitorul 1-1. Meci cu trei penalty-uri, dintre care două ratate și o (...)

DigiSport [8/11/2019]

Hermannstadt - Viitorul 1-1. Meci cu trei penalty-uri, dintre care două ratate și o eliminare

La Tārgu Mureș, Viitorul a primit penalty īn minutul 11 al meciului cu Hermannstadt, iar Achim a deschis scorul. Buzan a ratat singur cu portarul, apoi Hermannstadt a primit la rāndu-i penalty. Căbuz a respins īnsă execuția de la 11 metri a lui Petrescu. Golul a venit īn cele din urmă īn prelungirile primei reprize, īn poarta Viitorului, prin Debeljuh

[cititi articolul complet īn DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

Florinel Coman: ”N-ar trebui să ne pară chiar foarte rău!”. Ce-a spus de umilința de la Madrid

Florinel Coman: ”N-ar trebui să ne pară chiar foarte rău!”. Ce-a (...)
Anunțul făcut de Cosmin Contra după eșecul dureros īn fața Spaniei! ”Decizia a fost luată īnaintea meciului”

Cosmin Contra a anunțat după meciul cu Spania, 0-5, că va pleca de la (...)
Reacția lui Gică Hagi īn momentul īn care Ianis Hagi a fost schimbat īn Spania - Romānia 5-0

Gică Hagi a avut o reacție dureroasă īn momentul īn care Ianis Hagi a fost (...)
Dezastru īn preliminariile Euro 2020! Romānia a terminat pe locul 4, īn Grupa F. Fără victorie īn meciurile tari

Dezastru īn preliminariile Euro 2020! Romānia a terminat pe locul 4, īn Grupa F. Fără (...)
Cosmin Contra l-a chemat degeaba pe Constantin Budescu la echipa națională!

Cosmin Contra l-a chemat degeaba la echipa națională pe Constantin Budescu, unul (...)
Spania - Romānia | Reacția lui Ilie Dumitrescu după rușinea trăită de tricolori īn prima repriză

Ilie Dumitrescu a analizat prima repriză a Romāniei din meciul cu Spania, īn care (...)
Spania schimbă selecţionerul chiar după meciul cu Romānia! Se aşteaptă doar anunţul oficial

Spania schimbă selecţionerul chiar după meciul cu Romānia! Se aşteaptă (...)
Spania - Romānia | Florinel Coman a cerut un penalty, la 1-0. A urmat măcelul la poarta lui Tătărușanu

Romānia a cerut penalty la un duel petrecut īn prima repriză, cānd scorul era 1-0 pentru (...)
Steaua - Dinamo 101-97. A cincea victorie consecutivă pentru roș-albaștri, īn derby

Steaua a cāştigat dramatic unicul derby la baschet, 101-97 cu Dinamo.
Spania - Romānia | 8 minute de coșmar pentru tricolori: gol anulat, bară și deschidere de scor pentru iberici

Tricolorii au avut un debut dezastruos de meci. Spania a avut o bară, un gol anulat (...)
Spania - Romānia | 8 minute de coșmar pentru tricolori: gol anulat, bară și deschidere de scor (...)
Cutremur īn handbalul romānesc! 3 jucătoare din lotul Romāniei, acuzate că au īncălcat regulamentul (...)
Anunț cutremurător pentru handbalul romānesc, chiar īnainte de Campionatul (...)
”Ole, ole, ole, ola / Reprezentăm Ro-mā-ni-a!”. Fanii tricolorilor, spectacol īn (...)
Naționala de fotbal a Romāniei a ratat și matematic șansa de a se califica (...)
Ionel Ganea, extrem de dur cu Nicolae Stanciu: Dacă eram selecţioner, nu juca! Ar trebui să (...)
Ionel Ganea, extrem de dur cu Nicolae Stanciu: Dacă eram selecţioner, nu juca! Ar (...)
”Facem buget de 10 milioane de euro! Am vorbit cu suporterii”. Ionuț Negoiță, noi (...)
Ionuț Negoiță (45 de ani) a oferit noi detalii despre vānzarea echipei de fotbal (...)
Ce-l așteaptă pe Ciprian Tătărușanu! Spaniolii, impecabili la loviturile (...)
Romānia va avea parte de un meci greu pe Wanda Metropolitano. Dacă pentru tricolori (...)
Ce-l așteaptă pe Ciprian Tătărușanu! Spaniolii au exersat loviturile (...)
Nicolae Stanciu, criticat dur de Duckadam! ”Nu fi lider la conferință, ia mingea de la (...)
Nicolae Stanciu a fost criticat de Helmut Duckadam după ultimele declarații oferite (...)
Spania - Romānia | Tricolorii, impresionați de prezența celor 12.000 de romāni, pe Wanda (...)
Tricolorii lui Cosmin Contra sunt impresionați de reacția fanilor.
Mesajul lui Gică Hagi pentru Olimpiu Moruțan! Fotbalistul FCSB-ului, ”marcat” de cuvintele (...)
Olimpiu Moruțan (20 de ani) a ajuns om de bază la naționala de tineret a (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]