SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

FCSB - CFR Cluj | Reacția lui Ilie Dumitrescu, după prima repriză a derby-ului

DigiSport [22/09/2019]

Ilie Dumitrescu a analizat prima repriză a derby-ului FCSB - CFR Cluj. La pauză, cele două rivale se află la egalitate, scor 0-0. În finalul primei reprize, Bogdan Argeș Vintilă a fost nevoit să facă prima schimbare. L-a scos pe Mihai Pintilii, care s-a accidentat, și l-a introdus pe Florin Tănase.

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

VAR i-a stricat bucuria! Un jucător de la Brescia a exultat timp de 5 minute crezând că a marcat primul său gol în Serie A

VAR i-a stricat bucuria! Un jucător de la Brescia a exultat timp de 5 minute crezând (...)
Tottenham - Steaua Roşie 5-0. Englezii au refăcut golaverajul după umilinţa istorică cu Bayern

Tottenham a făcut scor cu Steaua Roşie Belgrad. Finalista sezonului trecut din UEFA (...)
Brugge - PSG 0-5. Meci de golaveraj pentru parizieni. Kylian Mbappe a doborât un record istoric în UCL

Pentru PSG, meciul de pe terenul celor de la Brugge din Champions League nu a fost decât un (...)
Ce spune Mircea Sandu despre șansele României de calificare la EURO 2020. Mesaj pentru Cosmin Contra

Ce spune Mircea Sandu despre șansele României de calificare la EURO 2020. Mesaj pentru (...)
Olympiacos - Bayern 2-3. Grecii, adversari mult mai dificili decât Tottenham. Bavarezii au câştigat cu emoţii

Bayern Munchen a reuşit să obţină a treia victorie consecutivă în (...)
Manchester City - Atalanta 5-1. Hat-trick de senzație pentru Raheem Sterling

Manchester City - Atalanta 5-1. Manchester City e de neoprit în UEFA Champions League. A (...)
Galatasaray - Real Madrid 0-1. Toni Kroos a adus 3 puncte de aur pentru echipa lui Zidane

Galatasaray - Real Madrid 0-1. Florin Andone n-a reuşit să înscrie în poarta lui Real (...)
Kylian Mbappe, direct în istoria UCL, după hat-trick-ul cu Brugge! Capitolul la care i-a bătut pe Messi şi Raul

Kylian Mbappe (20 de ani) a intrat din nou în istoria Champions League, după hat-trick-ul (...)
Galatasaray - Real Madrid | Eden Hazard a oferit ratarea serii în UEFA Champions League

Galatasaray - Real Madrid. Eden Hazard a fost protagonistul unei ratări uriașe în (...)
Juventus - Lokomotiv Moscova 2-1. Dybala, cu o dublă, a salvat-o pe campioana Italiei

Juventus - Lokomotiv Moscova 2-1. Juventus s-a chinuit cu Lokomotiv Moscova. Ruşii au (...)
Raheem Sterling, hat-trick în 11 minute pentru Manchester City, în UCL! Englezul a intrat în istoria (...)
Raheem Sterling (24 de ani) a fost fără dar şi poate omul meciului în partida (...)
Gol George Puşcaş! Atacantul român a marcat pentru Reading, după 11 meciuri de (...)
George Puşcaş (23 de ani) a reuşit, în sfârşit, să înscrie pentru (...)
GOOOL George Puşcaş! Atacantul român a regăsit drumul spre gol la Reading, după 11 meciuri de (...)
Florin Bratu a plecat de la Turris Turnu Măgurele. Prima reacție a tehnicianului
Florin Bratu a plecat de la Turris Turnu Măgurele după numai 18 zile. Cu Bratu pe (...)
Şahtior - Dinamo Zagreb 2-2 | Oaspeţii au întors scorul de la 1-0, dar au pierdut pe final cele trei (...)
Şahtior - Dinamo Zagreb 2-2 | Ucrainienii nu au reuşit decât o remiză pe teren (...)
Atletico - Leverkusen 1-0. Alvaro Morata a fost eroul formației lui Diego Simeone
Atletico - Bayer Leverkusen 1-0. Atletico Madrid a învins-o la limită pe Leverkusen (...)
Florin Andone a avut două ocazii uriaşe în doar 60 de secunde cu Real Madrid! Courtois, intervenţii (...)
Florin Andone (26 de ani) a fost omul începutului de meci dintre Galatasaray şi Real (...)
Mircea Sandu s-a ”răzbunat” pe tabloul primit cadou! ”L-am distrus! Au fost primii (...)
Mircea Sandu s-a ”răzbunat” pe un tablou. La Adunarea Generală a FRF, din (...)
Oficial! Ionuţ Radu va fi antrenat la Genoa de Thiago Motta. Preşedintele clubului: Va surprinde pe (...)
Genoa l-a anunţat oficial în funcţia de antrenor principal pe Thiago Motta, după (...)
Scene incredibile în Youth League. Zeci de ultrași mascați au intrat pe stadion înarmați cu bâte (...)
Scene incredibile în partida din Youth League, dintre Olympiacos și Bayern Munchen. În (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]