SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

Jose Mourinho a dezvăluit care a fost cea mai frumoasă experiență din cariera (...)

Jose Mourinho a dezvăluit care a fost cea mai frumoasă experiență din cariera sa

Jose Mourinho nu a cucerit foarte multe trofee cu Real Madrid, īnsă consideră perioada petrecută pe Santiago Bernabeu drept cea mai bună experiență din cariera sa.

[cititi articolul complet īn DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

FCSB - CFR 0-0 | Alți doi jucători, criticați de Gigi Becali! Ce a spus de absența lui Dan Petrescu. Cine va rezolva toate problemele

FCSB a rămas la 10 puncte īn spatele liderului CFR, după un meci īn care (...)
Nu cred că e ultimul meci! Reacția lui Cristea, după anunțul lui Gigi Becali cu privire la Pintilii

FCSB - CFR Cluj 0-0. Gigi Becali a făcut un anunț surprinzător la finalul (...)
Trădătorule! Nicolae Stanciu, primire a la Figo īn derby-ul Cehiei! Fanii Spartei au aruncat cu şobolani de pluş

"Trădătorule!" Nicolae Stanciu, primire "a la Figo" īn derby-ul Cehiei! Fanii Spartei (...)
FCSB - CFR 0-0 | Reacția lui Florin Tănase după ce a fost criticat dur de Gigi Becali

FCSB - CFR 0-0 | Cele două echipe au terminat din nou la egalitate, iar campioana (...)
FCSB - CFR 0-0. Bogdan Vintilă anunţă: Din iarnă vom lua anumite decizii īn privinţa unor jucători!

FCSB - CFR 0-0. Bogdan Vintilă anunţă: "Din iarnă vom lua anumite decizii (...)
FCSB - CFR 0-0 | Gigi Becali, anunț surprinzător: ”O să-l ținem pe Pintilii secund. I-am zis că e ultimul meci”

Gigi Becali a făcut un anunț surprinzător la finalul meciului de pe Arena (...)
FCSB - CFR Cluj 0-0 | Am pierdut două puncte! Minteuan, nemulțumit de remiza din derby. Ce spune de lupta la titlu

FCSB - CFR Cluj 0-0. Alin Minteuan, antrenorul secund al celor de la CFR Cluj, s-a arătat (...)
FCSB - CFR 0-0 | Culio a anunțat cānd se va retrage și-i vede pe roș-albaștri principalii contracandidați la titlu

FCSB - CFR 0-0 | Campioana și vicecampioana din sezonul trecut au terminat un meci la (...)
FCSB - CFR 0-0 | Gigi Becali l-a făcut praf pe Florin Tănase: ”E de pe altă planetă. Nu stăm 100 de ani după el”

Gigi Becali l-a făcut praf pe Florin Tănase, la finalul meciului cu CFR (...)
FCSB - CFR 0-0. Alexandru Paşcanu, după debut: Nu era chiar felul īn care mi l-aş fi imaginat. Aşa a fost să fie

FCSB - CFR 0-0. Alexandru Paşcanu, după debut: "Nu era chiar felul īn care mi (...)
VIDEO FCSB - CFR 0-0 | ”Meciul a fost de la foarte slab īn sus”. Primele reacții după (...)
Dumitru Dragomir nu a fost deloc impresionat de cel mai așteptat meci al etapei, FCSB - (...)
Alexandru Paşcanu a debutat oficial la CFR Cluj! A fost prima dată cānd fundaşul a evoluat īn Liga (...)
Alexandru Paşcanu a debutat oficial la CFR Cluj! A fost prima dată cānd fundaşul (...)
FCSB - CFR | Harlem Gnohere, cădere amuzantă īn careul oaspeților. Chiar și Ovidiu Hațegan (...)
Harlem Gnohere s-a făcut de rās la doar cāteva minute după ce a fost introdus pe (...)
FCSB - CFR | Cine a fost omul de legătură dintre Dan Petrescu și echipă. Imaginea (...)
FCSB - CFR Cluj | Dan Petrescu nu a fost prezent pe Arena Națională, preferānd (...)
FCSB - CFR Cluj | Reacția lui Ilie Dumitrescu, după prima repriză a derby-ului
Ilie Dumitrescu a analizat prima repriză a derby-ului FCSB - CFR Cluj. La pauză, cele (...)
Frankfurt - Borussia Dortmund 2-2. Oaspeţii ratează victoria, după ce au condus īn două (...)
Frankfurt - Borussia Dortmund 2-2. Oaspeţii ratează victoria, după ce au condus (...)
FCSB - CFR | Mihai Pintilii s-a ”rupt”, la finalul primei reprize! Ghinion pentru căpitanul (...)
Mihai Pintilii a fost ghinionistul primei reprize. Chiar īnainte de pauză, căpitanul (...)
Atalanta - Fiorentina 2-2. Ribery, primul gol īn Serie A. Gazdele au obţinut egalarea dramatic, īn ultimul (...)
Atalanta - Fiorentina 2-2. Ribery, primul gol īn Serie A. Gazdele au obţinut egalarea (...)
FCSB - CFR | Arlauskis l-a lovit cu pumnul īn faţă pe Planic, īn careul de 6 metri. Arbitrul a lăsat (...)
FCSB - CFR | Arlauskis l-a lovit cu pumnul īn faţă pe Planic, īn careul de 6 metri. (...)
FCSB - CFR Cluj | Cosmin Olăroiu și Mirel Rădoi, prezenți la derby-ul de pe Arena (...)
FCSB - CFR Cluj a atras nume importante din fotbalul romānesc īn tribunele de la ARena (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]