SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Leo Messi a scăpat de blestem! A marcat în sferturile Champions League după 6 ani

DigiSport [16/04/2019]

VIDEO FC Barcelona - Manchester United | "Blestemul" a luat sfârşit. După 6 ani şi 12 meciuri, Lionel Messi a reuşit să marcheze din nou în sferturile de finală din UEFA Champions League.

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

CSM Bucureşti a câştigat pentru a patra oară consecutiv Cupa României la handbal feminin

CSM Bucureşti a câştigat pentru a patra oară consecutiv Cupa României la handbal (...)
Franța - România Fed Cup | Sacrificiul Simonei Halep! Totul pentru o victorie istorică

Simona Halep a declarat la începutul acestui sezon că principalul ei obiectiv din 2019 (...)
Freiburg - Dortmund 0-4. Borussia continuă lupta la titlu cu Bayern Munchen

Borussia Dortmund rămâne la un punct în spatele lui Bayern Munchen, cu 4 etape înainte de (...)
Fabio Fognini, la primul titlu de Masters 1.000. A câștigat turneul de la Monte Carlo

Fabio Fognini, numărul 18 mondial, a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Monte (...)
Franța - România Fed Cup | Final teribil pentru Irina Begu! S-a accidentat într-un moment esențial și a pierdut meciul

După ce Simona Halep a căzut în meciul cu Caroline Garcia, a venit, din păcate, (...)
Inevitabilul s-a produs! PSG a câştigat un nou titlu în Franţa, cu 5 etape rămase de disputat

Lille a remizat la Toulouse (0-0) și a făcut-o campioană pe Paris Saint-Germain, (...)
Franța - România Fed Cup | L'Equipe: ”Simona Halep, programată să nu cedeze”

Simona Halep este "programată să nu cedeze niciodată nimic pe un teren", scrie (...)
Franța – România Fed Cup | Caroline Garcia a fost impresionată de galeria românilor în meciul cu Simona Halep

Franța - România Fed Cup | Simona Halep a câștigat partida cu Caroline Garcia (6-7, (...)
Franța - România Fed Cup | Probleme pentru Simona Halep. ”Mă doare din ce în ce mai tare”

Simona Halep are probleme după meciul cu Caroline Garcia din semifinala de Fed Cup dintre (...)
Franța - România Fed Cup | Tensiunea a atins cote ireale în meciul lui Halep. Cum a fost surprins un fan român

Franța - România Fed Cup | Tensiunea a atins cote ireale în meciul lui Halep. Cum a fost (...)
Franța – România Fed Cup | Simona Halep l-a făcut pe Cristian Tudor Popescu să urle ca în (...)
Simona Halep l-a entuziasmat fără măsură pe Cristian Tudor Popescu. (...)
Reacție instantanee a lui Darren Cahill, după victoria fantastică a Simonei (...)
Franța - România Fed Cup | Simona Halep a reușit un meci colosal în fața (...)
Franța - România Fed Cup | Simona Halep surprinde după victoria cu Garcia: ”Nu am făcut cel (...)
Simona Halep a surprins după victoria uriașă obținută împotriva (...)
Franța - România Fed Cup | Prima reacție a Simonei Halep după victoria anului în tenisul (...)
Simona Halep a obținut o victorie uriașă contra Carolinei Garcia, în semifinala (...)
Franța - România Fed Cup | Psihic de fier pentru Simona! A crezut că a câştigat setul, dar arbitrul (...)
Franța - România Fed Cup | Simona Halep este probabil una dintre cele mai puternice (...)
Mircea Rednic vrea la Dinamo un jucător de la rivala FCSB: Mi l-aș dori dacă vine (...)
Mircea Rednic şi l-ar dori în lot pe Florentin Matei, de la FCSB, însă doar dacă (...)
Franța - România Fed Cup | Două puncte superbe ale Simonei Halep, care a salvat două mingi de set la (...)
Simona Halep a pierdut dramatic primul set-maraton al partidei cu Caroline Garcia din (...)
Franța - România Fed Cup | Cât ghinion pentru Simona! Halep nu s-a putut abţine şi a lovit cu (...)
Franța - România Fed Cup | Cât ghinion pentru Simona! Halep nu s-a putut abţine (...)
PAOK poate deveni azi campioană! Mircea Lucescu va fi suporter de lux pentru Răzvan. ”O (...)
PAOK poate deveni azi campioană! Mircea Lucescu va fi suporter de lux pentru Răzvan. (...)