SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Finalul unei ere? Ribery poate pleca de la Bayern în această vară. Ar urma să fie coleg cu doi (...)

ProSport [15/04/2019]

Finalul unei ere? Ribery poate pleca de la Bayern în această vară. Ar urma să fie coleg cu doi foşti mijlocaşi de la Atletico şi Barcelona

Frank Ribery (36 de ani) a intrat în ultimele şase luni de contract cu Bayern Munchen, iar începând din vară poate schimba echipa după 12 ani în tricoul bavarezilor, alături de care a câştigat Liga Campionilor şi opt titluri de campion.

[cititi articolul complet în ProSport]

Trimite Email

Alte articole din ProSport :

Bancu, după primul meci cu ”mister Papură” pe banca tehnică: ”Am fost puţin debusolaţi după plecarea lui Mangia”

Căpitanul celor de la U Craiova, Nicuşor Bancu (25 de ani), a vorbit după (...)
Astra - U Craiova 0-1! Debut ”cu dreptul” pentru Corneliu Papură pe banca oltenilor. Cum arată clasamentul play-off-ului

LIVE TEXT | Astra - U Craiova, de la 21:00. Corneliu Papură, meci dificil la primul meci (...)
VIDEO | Gol Nicolae Stanciu! Românul a înscris în prelungirile primei reprize primul gol în campionat

Gol Nicolae Stanciu! Românul a înscris în prelungirile primei reprize primul gol în (...)
LIVE TEXT | Astra - U Craiova se joacă ACUM! S-a deschis scorul la Giurgiu. Seară neagră pentru Fortes: a ratat o lovitură de pedeapsă

LIVE TEXT | Astra - U Craiova se joacă ACUM! Seară neagră pentru Fortes: a ratat o lovitură de pedeapsă

Ciprian Panait, victorie în Arabia Saudită după cinci eşecuri consecutive. VIDEO | Al Batin are şanse reduse să evite retrogradarea

Al Batin, formaţie condusă de antrenorul român Ciprian Panait (42 de ani) a (...)
Indiciul oferit de Mirel Rădoi! E singura echipă din Liga 1 pe care nu ar antrena-o? E greu de vorbit, pentru că...

Indiciu oferit de Mirel Rădoi! E singura echipă din Liga 1 pe care nu ar antrena-o? (...)
LIVE TEXT | Astra - U Craiova se joacă ACUM! Carlos Fortes ratează pe bandă rulantă la Giurgiu! Oltenii joacă ofensiv cu Papură

Toni Conceicao, la Hermannstadt? Reacţia lui Vasile Miriuţă

Liga 1 Betano.
LIVE TEXT | Astra - U Craiova, de la 21:00. Corneliu Papură, misiune dificilă la primul meci pe banca oltenilor. Ce echipă de start a ales interimarul

LIVE TEXT | Astra - U Craiova se joacă ACUM! Corneliu Papură, misiune dificilă la primul meci pe (...)
Ar fi cea mai mare lovitură pentru Dinamo! Dan Nistor a anunţat că se gândeşte să (...)
Ar fi cea mai mare lovitură pentru Dinamo! Dan Nistor a anunţat că se (...)
FOTO | Primarul Timişoarei a păţit-o la ultimul meci de fotbal. ”A fost un sabotaj.” S-a (...)
Veste foarte proastă pentru Gabi Tamaş! Care este ”planul” lui Hapoel Haifa şi ce (...)
Gabriel Tamaş (35 de ani) este, în continuare, arestat la domiciliu după ce a fost (...)
Darren Cahill, mesaj superb în limba română pentru Halep şi echipa de Fed Cup: Sper să vedem o (...)
Darren Cahill a transmis, vineri, un mesaj de susţinere în limba română pentru echipa (...)
Hermannstadt - Voluntari 1-1! Sibienii, remiză la primul meci cu Iuliu Mureşan în conducerea echipei. Cum (...)
Hermannstadt - Voluntari, ora 18:00, e în direct la Digi Sport, Telekom Sport, Look TV şi (...)
Plecarea lui Devis Mangia ar putea însemna revenirea unui fotbalist important la U Craiova! Singurul jucător (...)
Plecarea lui Devis Mangia ar putea însemna revenirea unui fotbalist important la U Craiova! (...)
LIVE SCORE | Hermannstadt - Voluntari se joacă ACUM! Două goluri în prima repriză la (...)
Echipa de Fed Cup a României, încurajată de militari români din Afganistan. VIDEO | Ce cadouri au primit Halep (...)
Echipa de Fed Cup a României a avut parte de o surpriză după conferinţa de (...)
Franţa - România, LIVE BLOG | Simona Halep deschide semifinala Fed Cup. Pe cine mizează Segărceanu (...)
Simona Halep joacă primul meci pentru România în semifinala Fed Cup cu Franţa, de la (...)

[Toate articolele din: ProSport +++]