SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Hagi l-a băgat īn ședință pe Ianis, după super-golul cu Bosnia: Știe că (...)

DigiSport [12/09/2018]

Hagi l-a băgat īn ședință pe Ianis, după super-golul cu Bosnia: Știe că īntotdeauna am ceva de completat

Romānia U21 - Bosnia U21 2-0. Ianis Hagi a fost cel mai bun jucător al naționalei de tineret īn victoria cu Bosnia, scor 2-0. Acesta a reușit o pasă decisivă și un gol senzațional, direct din corner, moment īn care tatăl său și-a pus māinile īn cap.

[cititi articolul complet īn DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

Becali a făcut anunțul serii la FCSB: Eu sunt vinovat! Dică a spus adevărul. Decizia finală īn cazul antrenorului

Gigi Becali nu e suprins de afirmaţia lui Nicolae Dică, antrenorul FCSB-ului, care a (...)
Golul īncasat īn minutul 8, un semn pentru olteni. Mitriță: Am jucat pentru domnul Balaci

U Craiova a reușit o victorie istorică pe teren propriu, chiar īn ziua īn care (...)
Mangia īi dedică victoria Craiovei lui Balaci: El a cāştigat meciul. Marele plus după derby-ul cu FCSB

Devis Mangia susţine că dorinţa de a-i cinsti cum se cuvine memoria lui Ilie (...)
Declarație bizară a lui Dică! Dacă aș avea o libertate mai mare, poate aș reuși mai multe

Declarație bizară a lui Dică! "Dacă aș avea o libertate mai mare, (...)
F1 | Marele Premiu al Statelor Unite. Raikkonen s-a impus īn fața lui Hamilton și Verstappen

Pilotul finlandez Kimi Raikkonen (Ferrari) a cāştigat, duminică seara, Marele Premiu (...)
Steliștii, dezamăgiți după īnfrāngerea dureroasă de la Craiova. Dennis Man, despre ce s-a īntāmplat la pauză

VIDEO Craiova - FCSB 2-1. Steliștii au fost extrem de dezamăgiți de īnfrāngerea (...)
E puțin inexplicabil. FCSB, īnvinsă de Craiova, īn ziua morții lui Balaci

Craiova - FCSB 2-1 | Universitatea Craiova a obținut o victorie istorică īn fața (...)
Dică: Să fim mai uniți, capul sus! A oferit explicaţia īnfrāngerii de la Craiova

Nicolae Dică e convins că FCSB a pierdut pe māna ei la Craiova, īnsă speră (...)
Victorie istorică la Craiova, īn memoria legendei Ilie Balaci! Cāți ani trecuseră de la ultimul succes cu FCSB

Craiova a pus punct blestemului meciurilor contra FCSB-ului. Victoria cu 2-1 din etapa a 12-a a (...)
Victoria carierei! Edmund, īn lacrimi după trofeul cucerit după o revenire de senzație īn fața lui Monfils

Kyle Edmund a reuşit cea mai importantă victorie a carierei. Britanicul de pe locul (...)
George Pușcaș i-a dat răspunsul lui Gigi Becali, după oferta de la FCSB: Nu știu dacă (...)
Gigi Becali vrea să dea o adevărată lovitură īn această iarnă (...)
Chivu, mesaj emoționant pentru Ilie Balaci. Regretul fostului căpitan al naționalei
Ilie Balaci, fostul mare fotbalist al Craiovei Maxima, a murit azi, din cauza unui atac (...)
Monchengladbach - Mainz 4-0. Seară magică pentru Hoffmann. Maxim n-a jucat deloc
Borussia Monchengladbach īşi continuă parcursul excelent īn Bundesliga, unde, (...)
Cel mai dureros moment de reculegere la Craiova, īn ziua morții lui Ilie Balaci. Atmosferă (...)
VIDEO Craiova - FCSB. Ilie Balaci a murit duminică, īn dimineața meciului Craiova - (...)
Bricheta din Bănie. Bălgrădean, lovit īn cap, la meciul Craiova - FCSB
Incidente la meciul Craiova - FCSB, din etapa a 12-a a Ligii 1. Īn minutul 40, la 1-0 pentru (...)
Fiorentina - Cagliari 1-1. Pas greşit surprinzător al grupării viola
Fiorentina şi Cagliari şi-au īmpărţit punctele, 1-1, īn etapa a noua din (...)
Momentul pregătit de Craiova īn memoria lui Ilie Balaci, stricat de golul dat de FCSB. Reacția (...)
Tot fotbalul romānesc este īn doliu după decesul fulgerător al lui Ilie Balaci. (...)
Inter - Milan 1-0. Icardi a dat lovitura īn prelungiri, după ce a avut și un gol (...)
Inter se duelează cu Milan īn marele derby al etapei, īn Serie A.  Partida va fi (...)
Ilie Balaci, omagiat īn străinătate. Īn ziua īn care a murit, clubul la care a scris istorie nu l-a (...)
Ilie Balaci a murit duminică dimineață, iar vestea nu a zguduit doar fotbalul (...)
Hertha - Freiburg 1-1. Penalty refuzat gazdelor pe final pe baza tehnologiei VAR
Hertha a scăpat printre degete victoria īn faţa celor de la Freiburg, īn etapa a opta (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]