SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORT | STIRI

Eram la doar o semnătură! Aveam bagajele făcute. Edi Iordănescu a ratat un (...)

DigiSport [12/09/2018]

Eram la doar o semnătură! Aveam bagajele făcute. Edi Iordănescu a ratat un super-contract

Edi Iordănescu a povestit în cadrul emisiunii Digi Sport Special că a fost aproape de a semna cu un club important, dintr-un campionat de primă mână. Antrenorul nu a specificat motivul pentru care a picat totul.

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

Becali a făcut anunțul serii la FCSB: Eu sunt vinovat! Dică a spus adevărul. Decizia finală în cazul antrenorului

Gigi Becali nu e suprins de afirmaţia lui Nicolae Dică, antrenorul FCSB-ului, care a (...)
Golul încasat în minutul 8, un semn pentru olteni. Mitriță: Am jucat pentru domnul Balaci

U Craiova a reușit o victorie istorică pe teren propriu, chiar în ziua în care (...)
Mangia îi dedică victoria Craiovei lui Balaci: El a câştigat meciul. Marele plus după derby-ul cu FCSB

Devis Mangia susţine că dorinţa de a-i cinsti cum se cuvine memoria lui Ilie (...)
Declarație bizară a lui Dică! Dacă aș avea o libertate mai mare, poate aș reuși mai multe

Declarație bizară a lui Dică! "Dacă aș avea o libertate mai mare, (...)
F1 | Marele Premiu al Statelor Unite. Raikkonen s-a impus în fața lui Hamilton și Verstappen

Pilotul finlandez Kimi Raikkonen (Ferrari) a câştigat, duminică seara, Marele Premiu (...)
Steliștii, dezamăgiți după înfrângerea dureroasă de la Craiova. Dennis Man, despre ce s-a întâmplat la pauză

VIDEO Craiova - FCSB 2-1. Steliștii au fost extrem de dezamăgiți de înfrângerea (...)
E puțin inexplicabil. FCSB, învinsă de Craiova, în ziua morții lui Balaci

Craiova - FCSB 2-1 | Universitatea Craiova a obținut o victorie istorică în fața (...)
Dică: Să fim mai uniți, capul sus! A oferit explicaţia înfrângerii de la Craiova

Nicolae Dică e convins că FCSB a pierdut pe mâna ei la Craiova, însă speră (...)
Victorie istorică la Craiova, în memoria legendei Ilie Balaci! Câți ani trecuseră de la ultimul succes cu FCSB

Craiova a pus punct blestemului meciurilor contra FCSB-ului. Victoria cu 2-1 din etapa a 12-a a (...)
Victoria carierei! Edmund, în lacrimi după trofeul cucerit după o revenire de senzație în fața lui Monfils

Kyle Edmund a reuşit cea mai importantă victorie a carierei. Britanicul de pe locul (...)
George Pușcaș i-a dat răspunsul lui Gigi Becali, după oferta de la FCSB: Nu știu dacă (...)
Gigi Becali vrea să dea o adevărată lovitură în această iarnă (...)
Chivu, mesaj emoționant pentru Ilie Balaci. Regretul fostului căpitan al naționalei
Ilie Balaci, fostul mare fotbalist al Craiovei Maxima, a murit azi, din cauza unui atac (...)
Monchengladbach - Mainz 4-0. Seară magică pentru Hoffmann. Maxim n-a jucat deloc
Borussia Monchengladbach îşi continuă parcursul excelent în Bundesliga, unde, (...)
Cel mai dureros moment de reculegere la Craiova, în ziua morții lui Ilie Balaci. Atmosferă (...)
VIDEO Craiova - FCSB. Ilie Balaci a murit duminică, în dimineața meciului Craiova - (...)
Bricheta din Bănie. Bălgrădean, lovit în cap, la meciul Craiova - FCSB
Incidente la meciul Craiova - FCSB, din etapa a 12-a a Ligii 1. În minutul 40, la 1-0 pentru (...)
Fiorentina - Cagliari 1-1. Pas greşit surprinzător al grupării viola
Fiorentina şi Cagliari şi-au împărţit punctele, 1-1, în etapa a noua din (...)
Momentul pregătit de Craiova în memoria lui Ilie Balaci, stricat de golul dat de FCSB. Reacția (...)
Tot fotbalul românesc este în doliu după decesul fulgerător al lui Ilie Balaci. (...)
Inter - Milan 1-0. Icardi a dat lovitura în prelungiri, după ce a avut și un gol (...)
Inter se duelează cu Milan în marele derby al etapei, în Serie A.  Partida va fi (...)
Ilie Balaci, omagiat în străinătate. În ziua în care a murit, clubul la care a scris istorie nu l-a (...)
Ilie Balaci a murit duminică dimineață, iar vestea nu a zguduit doar fotbalul (...)
Hertha - Freiburg 1-1. Penalty refuzat gazdelor pe final pe baza tehnologiei VAR
Hertha a scăpat printre degete victoria în faţa celor de la Freiburg, în etapa a opta (...)

[Toate articolele din: DigiSport +++]