SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

ProSport [12/09/2018]

Interviu spectaculos cu Ionuţ Radu | Am transformat imposibilul īn posibil. Portarul naţionalei U21 spune tot: secretul discursului din vestiar, Rădoi & Isăilă, rudele pe care nu le cunoscuse pānă la meciul cu Bosnia şi sora care īl veghează de sus

Dubla de vis, reuşită de echipa naţională de tineret, a făcut o Romānie īntreagă să spere la o nouă "generaţie de aur". Totul a īnceput de la Daniel Isăilă, "a fost, de la īnceput, cea mai īncrezătoare persoană pentru generaţia asta", ne-a spus, īn exclusivitate, portarul...

[cititi articolul complet īn ProSport]

Trimite Email

Alte articole din ProSport :

Dică şi-a găsit o portiţă de scăpare: Acolo e cea mai mare problemă. Să văd ce echipă voi face cu Voluntari

Craiova a răpus FCSB după o pauză de 16 ani, dar Nicolae Dică rămāne (...)
Man, cu capul īn pămānt după īnfrāngerea cu Craiova: Am intrat relaxaţi a doua repriză şi am fost pedepsiţi!. Cuvintele rostite despre regretatul Balaci

Man, cu capul īn pămānt după īnfrāngerea cu Craiova: "Am intrat relaxaţi a doua (...)
Bălgrădean, discurs plin de fair play: Am primit o monedă īn cap, dar nu asta e important. Terenul a fost rău pentru ambele echipe. Unde crede că s-a pierdut derby-ul

Cristian Bălgrădean (30 de ani) consideră că jocul foarte slab al FCSB-ului (...)
Spiritul „Minunii Blonde”, viu pe „Ion Oblemenco”. Craiova a spart blestemul celor 16 ani fără succes īn faţa FCSB-ului. Cronica meciului

Derby-ul cu FCSB a fost aşteptat cu mare nerăbdare de olteni, care au epuizat (...)
U Craiova - FCSB 2-1. Koljic şi Fedele aduc prima victorie a oltenilor īn faţa roş-albaştrilor, după 16 ani. Dică, neinspirat cu introducerea lui Moruţan, care a fost depăşit (...)

Craiova şi FCSB se īntālnesc īn cel mai interesant meci al etapei.
Raikkonen a stopat hegemonia lui Hamilton īn SUA! Finlandezul a obţinut primul succes după o pauză de 5 ani, britanicul mai are de aşteptat pānă să-l egaleze pe (...)

Lewis Hamilton nu a reuşit să se īncoroneze campion mondial īn Statele (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Koljic ratează un penalty īn ultimele minute! Junior Morais a fost eliminat

LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Fedele dă lovitura şi marchează cu un şut perfect de la distanţă! Dică mută disperat şi īl trimite īn teren pe (...)

Prima reacţie a lui Puşcaş despre transferul la FCSB. Mesajul transmis lui Becali

George Puşcaş (23 de ani) e considerat de Gigi Becali (60 de ani) īnlocuitorul (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Koljic marchează după o pasă excelentă a lui Bărbuţ

LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Dică mută īncă de la īnceputul reprizei secunde! (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Gnohere ratează o ocazie imensă! Mitriţă a (...)
Bălgrădean a fost făcut K.O de olteni! FOTO | Obiectul care l-a pus la pămānt pe (...)
Portarul FCSB-ului, Cristi Bălgrădean, a rămas īntins pe gazon preţ de (...)
Zi plină pentru perla Realului. Vinicius Jr., gol genial şi eliminare pentru echipa a doua a (...)
Vinicius Junior (18 ani) a avut o zi de duminică plină de evenimente. După ce a (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Mihăilă a ratat cele mai importante şanse ale (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. S-a deschis scorul īn minutul īn care oltenii l-au omagiat pe (...)
Omagiul adus de olteni īn memoria lui Ilie Balaci: De la 8 la infinit. FOTO | Sute de flori au zburat din tribune, (...)
Partida dintre Universitatea Craiova şi FCSB a fost īntreruptă īn minutul 8, pentru (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Mitriţă greşeşte la mijloc, iar Man (...)
Răzvan Lucescu are Grecia la picioare! PAOK s-a impus īn derby-ul cu Aris şi are victorii pe linie. Hamza (...)
PAOK a īnvins Aris īn derby-ul oraşului Salonic, cu scorul de 2-1, reuşind să (...)
LIVE BLOG | U Craiova - FCSB se joacă ACUM. Moment emoţionant de reculegere pentru (...)

[Toate articolele din: ProSport +++]