SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Războiul Klopp - Ramos, un nou episod: Ca să tacă din gură, l-am votat

DigiSport [14/08/2018]

La peste două luni și jumătate de la finala Champions League, războiul dintre Sergio Ramos și Jurgen Klopp se reaprinde. Căpitanul Realului i-a răspuns din nou antrenorului lui Liverpool, după ce acesta din urmă a continuat să spună că Salah a fost accidentat intenționat de căpitanul lui Real Madrid pe 26 mai, la Kiev. Fundașul i-a răspuns ironic lui Klopp

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Alte articole din DigiSport :

Benfica - Bayern 0-2. Lewandowski și Renato i-au asigurat lui Kovac debutul perfect în UCL

Benfica - Bayern 0-2. Lewandowski și Renato i-au asigurat lui Kovac debutul perfect în (...)
Viktoria Plzen - CSKA Moscova 2-2. Oaspeţii au obţinut dramatic un punct, în al cincilea minut al prelungirilor

Michael Krmencik a fost eroul primei reprize a meciului dintre Viktoria Plzen şi CSKA (...)
Young Boys - Manchester United 0-3. Meci perfect făcut de Pogba. Dublă şi assist pentru campionul mondial

La zece ani de la ultima ediţie de UEFA Champions League câştigată, Manchester (...)
Real Madrid - AS Roma 3-0. Există viață și după Ronaldo: Isco și Asensio, încântători

Campioana Europei, Real Madrid, s-a impus clar în faţa Romei, în grupa G. Isco, Bale (...)
Manchester City - Lyon 1-2. Înfrângere istorică pentru cetăţeni. Surpriza primei etape de Champions League

Lyon a dat lovitura pe Etihad Stadium. Francezii au condus-o cu 2-0 la pauză pe Manchester (...)
Valencia - Juventus 0-2. Ronaldo, eliminare discutabilă

Juventus s-a impus la Valencia, scor 2-0, într-un meci în care Ronaldo a fost eliminat (...)
Pogba are o formă de zile mari! În sezonul trecut, abia în aprilie reușise acest lucru

Paul Pogba a pornit "ca din pușcă" în sezonul 2018-2019 din UEFA Champions League! (...)
Asensio e magic! Dribling a la Zidane și încercare incredibilă de no look goal

Marco Asensio a fost aproape de golul etapei în Champions League. Tânărul jucător al (...)
Ramos a lovit din nou! A devenit jucătorul cu cele mai multe galbene din UCL, La Liga, istoria Furiei Roja şi a Realului

Sergio Ramos a intrat în istoria UEFA Champions League. Fundaşul lui Real Madrid a devenit (...)
Gluma serii pe rețelele de socializare, după eliminarea ușoară a lui Ronaldo

Cristiano Ronaldo a fost eliminat în partida cu Valencia, iar rețelele de socializare au (...)
Coşmar pentru Ronaldo! A încasat primul roşu din carieră în Champions League. Ratează revenirea (...)
Cristiano Ronaldo a fost eliminat la primul lui meci în UEFA Champions League pentru Juventus, (...)
Gol de zile mari în UCL! Cea mai frumoasă reușită a zilei îi aparține unui fundaș (...)
Nicolas Tagliafico a marcat, miercuri seară, unul dintre cele mai frumoase goluri din (...)
Cristiano Ronaldo a fost eliminat și a început să plângă! Gestul pentru care a luat roșu (...)
Cristiano Ronaldo a fost eliminat, miercuri seară, la debutul pentru Juventus Torino în (...)
Șahtior - Hoffenheim 2-2. Gol spectaculos marcat de Maycon
Șahtior a fost condusă de două ori de Hoffenheim, dar a reușit să (...)
Tot Bernabeul a râs de Barcelona. Reacţia fanilor când crainicul l-a anunţat pe Manolas în echipa (...)
Fanii lui Real Madrid l-au primit cum se cuvine pe Kostas Manolas, jucătorul Romei care a (...)
Ajax - AEK Atena 3-0. Tagliafico a reușit o dublă. Eurogol al argentinianului în (...)
VIDEO Ajax - AEK Atena 3-0. A fost sărbătoare la Amsterdam, unde Ajax a câştigat (...)
Spectacol total în Champions League! Fiul lui Bob Marley a cântat la pauza meciului lui Ajax
Pauza meciului dintre Ajax Amsterdam și AEK Atena, din prima etapă a grupelor din (...)
Ce înseamnă marketingul! Osaka, la ani lumină de Halep în privința câștigurilor. Câți bani (...)
Naomi Osaka va deveni una dintre cele mai bogate jucătoare de tenis din lume, din sezonul (...)
Imaginile care au încremenit Italia! Pericol uriaş pentru fanii lui Napoli. San Paolo poate aduce momente (...)
Spaniolii de la As au făcut publice imagini de pe stadionul San Paolo, pe care Napoli (...)