SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

E regulă, pe iarbă: Mihaela Buzărnescu a obţinut a treia victorie īn set decisiv, după ce (...)

ProSport [19/06/2018]

E regulă, pe iarbă: Mihaela Buzărnescu a obţinut a treia victorie īn set decisiv, după ce a făcut instrucţie la final cu Timea Babos. Sorana Cīrstea, eliminată īn primul tur, la Mallorca

Mihaela Buzărnescu s-a calificat, marţi, īn optimile turneului International de la Birmingham, īn timp ce Sorana Cīrstea a părăsit din primul tur īntrecerea de la Mallorca.

[cititi articolul complet īn ProSport]

Trimite Email

Alte articole din ProSport :

Simona Halep e numărul unu īn lume pentru a 38-a săptămānă la rānd! Alte patru romānce, īn mare (...)
Informaţii de ultimă oră!
Ajutor nesperat pentru Karius! Casillas a luat foc după ce a privit cum portarul german e călcat īn (...)
Unul dintre portarii emblematici ai istoriei, Iker Casillas (37 de ani), a simţit nevoia (...)
LIVE BLOG | Echipele din Romānia īşi află adversarele din turul 3 al din Europa League. CFR Cluj este (...)
Echipele romāneşti īşi află adversarele din următorul tur al Europa League, (...)
Nu-şi fac treaba!. Rădoi i-a deschis ochii lui Becali īn privinţa unei probleme de la FCSB. Ce a (...)
Rădoi i-a deschis ochii lui Becali īn privinţa unei probleme de la FCSB. Ce a spus (...)
Sorin Cārţu l-a făcut praf pe Gigi Becali: Nu īnţelege nimic şi greşeşte tot timpul! (...)
Fost antrenor al FCSB-ului, īn 2011, Sorin Cārţu l-a desfiinţat pe Gigi Becali, (...)
SPECIAL | 'Zamfirii', portret de familie īn tenisul de masă: Adriana Zamfir, alături de fiul său, (...)
Mihai Zamfir, fiul Adrianei Zamfir: Aş vrea să fiu sută la sută (...)
Mentorul Elizei Samara face portretul noilor campioane europene de la juniori. Cami, īn finală, a fost o mare (...)
Viorel Filimon, despre Campioanele Europei din echipa Romāniei pe care le antrenează la (...)
Florin Bratu, la finalul meciului cu Voluntari: ”Dinamo, faţă de alte echipe...”. Ce spune (...)
Dinamo s-a impus īn primul meci din noul sezon al Ligii 1, īmpotriva celor de la FC Voluntari, (...)
Sorescu a marcat la debutul pentru Dinamo şi a avut un mesaj special: I-am promis!
Dinamo s-a impus īn primul meci al sezonului, scor 2-1 cu FC Voluntari. Elevii lui Bratu au (...)
Meritam cel puţin un punct!. Discursul lui Opriţa după īnfrāngerea cu Dinamo
Pentru FC Voluntari urmează meciul cu Gaz Metan Mediaş, pe 30 iulie, īn timp ce (...)

[Toate articolele din: ProSport +++]