SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Gigi Becali a intrat ?n direct imediat după FCSB - Farul: „Pentru mine a fost un test!”

GSP [5/02/2024]

FCSB și Farul au remizat, scor 1-1, ?n runda cu numărul 24 din Superligă. Gigi Becali, finanțatorul liderului, a intervenit imediat după meci.? Gigi Becali consideră că penalty-ul primit de Farul ?n prelungiri a fost incorect dictat. Jocul l-a mulțumit pe finanțatorul liderului, ?n condițiile ?n care golgeterul Darius Olaru a lipsit, iar Florinel Coman a jucat răcit. ...

cititi articolul complet īn GSP

Trimite Email

Alte articole din GSP :

Costantino, declarații cu lacrimi ?n ochi după ce a fost demis de Mititelu: „?n viață, respectul e cel mai important”

Giovanni Costantino (39 de ani) a fost demis de la FCU Craiova de Adrian Mititelu și a (...)
Decizie ciudată ?n Dinamo - Hermannstadt ? Gol anulat de VAR după ce mingea a venit de la adversari

Dinamo a intrat ?n avantaj la pauza meciului cu Hermannstadt (!-0), după ce ?n finalul (...)
Mititelu l-a dat afară pe Costantino! Motivul pentru care și-a pierdut postul la FCU Craiova

Adrian Mititelu, finanțatorul FCU Craiova, a anunțat că l-a dat afară pe (...)
Leo Grozavu, iureș după egalul cu Craiova: „Un campionat viciat! Cineva ?i protejează”

Leo Grozavu (56 de ani) a spus ce s-a ?nt?mplat la pauza meciului FCU Craiova - Poli (...)
Veste mare pentru Dinamo ? Jucătorul important al rivalei la salvare nu joacă ?n meciul direct

Mihai Bordeianu (32 de ani), mijlocașul lui Poli Iași, a fost eliminat ?n meciul cu (...)
„Caz Albu-Borza la FCSB ? Mihai Stoica: „I-am dat afară pe am?ndoi”

Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a declarat că (...)
Anunțul neașteptat al crainicului: fanii lui Dinamo, rugați să răm?nă pe stadion după meciul cu Hermannstadt

Crainicul stadionului „Arcul de Triumf” a anunțat, cu scurt timp ?nainte de (...)
Expertul care a ajutat-o pe Simona Halep a fost solicitat pentru un nou caz de contaminare, de data aceasta al unei compatrioate

Jean-Claude Alvarez face parte din echipa floretistei Ysaora Thibus (32 de ani), (...)
VAR pe genunchi! O nouă eroare monumentală ?n Superligă: gol valabil anulat după ce au tras liniile ?n bătaie de joc

Repriza a doua a meciului FCU Craiova - Poli Iași 1-1 a adus un moment controversat. Din (...)
Mihai Rotaru a luat decizia ?n privința lui Petev ? Dezvăluiri din interiorul Universității Craiova
Sorin C?rțu, legenda Universității Craiova, a dezvăluit că postul (...)
Marian Aioani o avertizează pe FCSB ?nainte de Rapid - UTA: „Nu suntem așa departe de ei”
Marian Aioani (24 de ani), portarul Rapidului, crede că echipa lui ?ncă poate (...)
DINAMO - HERMANNSTADT ? Atmosfera de la stadion, forfota de la magazinul oficial și de pe străduțe
RAPID - UTA. Mihai Aioani, declarații ?naintea partidei cu arădenii
Bayern vrea să dea lovitura ?n mercato ? Super?nlocuitor pentru Davies + prima reacție despre venirea (...)
Theo Hernandez, 26 de ani, sub contract p?nă ?n 2026 cu Milan, e curtat de Bayern, care (...)
Așa se poza acum 20 de ani la Dinamo ? De la Liga Campionilor, la Cupa Rom?niei c?știgată de adversar
?n urmă cu 20 de ani, Dinamo c?știga titlul și se ducea ?n preliminariile Ligii (...)
Scandal imens la pauză ?n FCU Craiova - Poli Iași: Leo Grozavu s-a dus peste arbitri și a fost (...)
Poli Iași a jucat ?n repriza a doua a meciului cu FCU Craiova fără antrenorul (...)
Rapid, pumn ?n gura presei! Bergodi n-a respectat embargoul și a intervenit imediat: „Nu ?i tratăm (...)
Alexandru Albu (30 de ani) și Andrei Borza (18 ani) au fost surprinși ?ntr-un club (...)
Gigi Becali continuă atacurile spre Cristina Trandamifr: „Am ?nțeles că e secretara lui (...)
Gigi Becali, patronul FCSB, a avut o serie de declarații dure la adresa grecului Kyros (...)
RAPID - UTA. Cristiano Bergodi: ?nt?lnim o echipă pe val. Noi avem un pic moralul scăzut, dar suntem (...)

[Toate articolele din: GSP +++]