SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

Articole din DigiSport

Calificare dramatică, dar e anunțat sfârșitul pentru FCSB! ”Echipă debusolată! Club (...) Calificare dramatică, dar e anunțat sfârșitul pentru FCSB! ”Echipă debusolată! Club care nu va mai conta”
Backa Topola - FCSB. Gabi Balint a oferit o primă reacție după meciul nebun al FCSB-ului din turul doi al Europa League. [18/09/2020]

Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p, 4-5 d.l.d). Calificare dramatică a roș-albaștrilor după un (...) Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p, 4-5 d.l.d). Calificare dramatică a roș-albaștrilor după un meci cum rar se vede
FCSB s-a calificat dramatic în turul 3 preliminar al Europa League, după ce a învins formația Backa Topola, scor 4-4 (6-6 d.p, 4-5 d.l.d.). [18/09/2020]

Prima reacție după meciul ”de infarct” al FCSB-ului cu Backa Topola: ”O echipă (...) Prima reacție după meciul ”de infarct” al FCSB-ului cu Backa Topola: ”O echipă debusolată. Vor fi șanse mici cu Slovan”

Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p,10-11 d.l.d). Calificare dramatică a roș-albaștrilor după un (...) Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p,10-11 d.l.d). Calificare dramatică a roș-albaștrilor după un meci cum rar se vede
Backa Topola - FCSB, meci din turul 2 preliminar al Europa League, se dispută astăzi, de la ora 22:00, și va putea fi urmărit în format LIVE TEXT pe (...) [17/09/2020]

Se știe ora meciului Simona Halep - Dayana Yastremska. Partida din optimile de la Roma e LIVE VIDEO la Digi (...) Se știe ora meciului Simona Halep - Dayana Yastremska. Partida din optimile de la Roma e LIVE VIDEO la Digi Sport 2
Simona Halep - Dayana Yastremska se joacă astăzi, joi, 18 septembrie, nu înainte de ora 14:00, în direct la Digi Sport 2, pe arena centrală de la Foro (...) [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p.). Fără cuvinte! Roș-albaștrii au luat patru goluri în (...) Backa Topola - FCSB 4-4 (6-6 d.p.). Fără cuvinte! Roș-albaștrii au luat patru goluri în superioritate numerică

Backa Topola - FCSB 6-6. Fără cuvinte! Roș-albaștrii au luat patru goluri în superioritate (...) Backa Topola - FCSB 6-6. Fără cuvinte! Roș-albaștrii au luat patru goluri în superioritate numerică

Backa Topola - FCSB 5-6. Goool Adrian Petre! Roș-albaștrii sunt din nou în avantaj Backa Topola - FCSB 5-6. Goool Adrian Petre! Roș-albaștrii sunt din nou în avantaj

Suprize în turul 2 din Europa League. Assist Hagi. Gol Antal. CFR Cluj și-a aflat adversara. Șapte jocuri (...) Suprize în turul 2 din Europa League. Assist Hagi. Gol Antal. CFR Cluj și-a aflat adversara. Șapte jocuri cu prelungiri
S-au jucat 43 de meciuri în turul 2 preliminar din Europa League, iar surprizele nu au încetat să apară. [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 5-5. Sârbii înscriu pentru a treia oară la numai un minut după un gol al (...) Backa Topola - FCSB 5-5. Sârbii înscriu pentru a treia oară la numai un minut după un gol al roș-albaștrilor

România a urcat în clasamentul FIFA după meciurile cu Irlanda de Nord și Austria! Pe ce loc au ajuns (...) România a urcat în clasamentul FIFA după meciurile cu Irlanda de Nord și Austria! Pe ce loc au ajuns ”tricolorii”
După ”dubla” cu Irlanda de Nord și Austria, România a mai urcat trei poziții în clasamentul FIFA, așa cum anunță site-ul oficial al Federației (...) [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 4-4. Meci de infarct în Serbia. Backa Topola duce partida în prelungiri cu un gol în minutul (...) Backa Topola - FCSB 4-4. Meci de infarct în Serbia. Backa Topola duce partida în prelungiri cu un gol în minutul 93

Ce ghinion! Florinel Coman ”s-a rupt” la o fază la care se putea da și penalty. A fost scos (...) Ce ghinion! Florinel Coman ”s-a rupt” la o fază la care se putea da și penalty. A fost scos pe brațe!
Florinel Coman (22 de ani), autorul primului gol al roș-albaștrilor ăn meciul de joi seară, și cel mai bun jucător de pe teren, s-a accidentat serios în minutul (...) [17/09/2020]

Ce ghinion! Florinel Coman, accidentat grav la o fază la care se putea da și penalty. A fost scos pe (...) Ce ghinion! Florinel Coman, accidentat grav la o fază la care se putea da și penalty. A fost scos pe brațe!
Ce ghinion! Florinel Coman, accidentat grav la o fază la care se putea da și penalty. A fost scos pe brațe! [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 3-3. Dennis Man reușește dubla, iar roș-albaștrii restabilesc din nou (...) Backa Topola - FCSB 3-3. Dennis Man reușește dubla, iar roș-albaștrii restabilesc din nou egalitatea

Backa Topola - FCSB 3-3. Gol Dennis Man! Roș-albaștrii restabilesc din nou egalitatea Backa Topola - FCSB 3-3. Gol Dennis Man! Roș-albaștrii restabilesc din nou egalitatea

Backa Topola - FCSB 3-2. Dennis Man a egalat, însă sârbii au revenit în avantaj după greșeala (...) Backa Topola - FCSB 3-2. Dennis Man a egalat, însă sârbii au revenit în avantaj după greșeala imensă a portarului Ducan

Ianis Hagi, lăudat în presa scoțiană după pasa de gol pentru Rangers în meciul cu Lincoln Red (...) Ianis Hagi, lăudat în presa scoțiană după pasa de gol pentru Rangers în meciul cu Lincoln Red Imps
Ianis Hagi a avut o prestație remarcabilă pentru Rangers în meciul cu Lincoln Red Imps, din Gibraltar. [17/09/2020]

A fost sacrificat intenționat Adrian Popa? Detaliul ciudat dinaintea partidei A fost sacrificat intenționat Adrian Popa? Detaliul ciudat dinaintea partidei
Topola - FCSB | Adrian Petre (22 de ani) nu a prins primul 11 nici la acest meci din Serbia, deși lotul este decimat de COVID-19. [17/09/2020]

Ianis Hagi, lăudat în presa scoțiană după pasa de gol pentru Tangers în meciul cu Lincoln Red (...) Ianis Hagi, lăudat în presa scoțiană după pasa de gol pentru Tangers în meciul cu Lincoln Red Imps
Ianis Hagi a avut o prestație bună pentru Rangers în meciul cu Lincoln Red Imps, din Gibraltar. [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 2-1. Sârbii rămân în 10 oameni. Roș-albaștrii, încă 45 de minute la (...) Backa Topola - FCSB 2-1. Sârbii rămân în 10 oameni. Roș-albaștrii, încă 45 de minute la dispoziție pentru a obține calificarea

A fost sacrificat intenționat Adi Petre pentru meciul cu Topola? Detaliul dinaintea partidei A fost sacrificat intenționat Adi Petre pentru meciul cu Topola? Detaliul dinaintea partidei
A fost sacrificat intenționat Adi Petre pentru meciul cu Topola? Detaliul dinaintea partidei [17/09/2020]

Adrian Petre, trimis pe teren când FCSB era condusă cu 0-2! Ce s-a întâmplat în Serbia Adrian Petre, trimis pe teren când FCSB era condusă cu 0-2! Ce s-a întâmplat în Serbia
Adrian Petre (22 de ani) nu mai are nicio șansă la FCSB! Atacantul, care a făcut parte din lotul României la Euro 2019 U21, nu a prins un loc în primul 11 nici măcar acum când (...) [17/09/2020]

OFICIAL | Higuain, drum liber spre MLS? Atacantul s-a despărțit de Juventus OFICIAL | Higuain, drum liber spre MLS? Atacantul s-a despărțit de Juventus
Juventus a anunțat oficial despărțirea de Gonzalo Higuain (32 de ani), atacantul care nu intra în planurile lui Andrea Pirlo pentru noul (...) [17/09/2020]

FCSB, FCSB, "distrusă". A luat două goluri în trei minute de la Backa Topola
Sârbii de la Backa Topola n-au avut milă de FCSB. Decimată de coronavirus, echipa lui Gigi Becali a luat două goluri în 3 minute de la (...) [17/09/2020]

Backa Topola - FCSB 2-1. Gol Florinel Coman! Roș-albaștrii reduc din diferență Backa Topola - FCSB 2-1. Gol Florinel Coman! Roș-albaștrii reduc din diferență

Backa Topola - FCSB 2-0. Roș-albaștrii, Backa Topola - FCSB 2-0. Roș-albaștrii, "în genunchi" în Serbia! FCSB a primit două goluri în decurs de trei minute

Motivul pentru care Adrian Petre a rămas pe bancă? Detaliul dinaintea partidei Motivul pentru care Adrian Petre a rămas pe bancă? Detaliul dinaintea partidei
Motivul pentru care Adrian Petre a rămas pe bancă? Detaliul dinaintea partidei [17/09/2020]

LIVE TEXT Backa Topola - FCSB 1-0. Sărbii deschid scorul după o lovitură de cap a lui (...) LIVE TEXT Backa Topola - FCSB 1-0. Sărbii deschid scorul după o lovitură de cap a lui Milicevic

LIVE TEXT Backa Topola - FCSB 0-0. Roș-albaștrii, cu doar trei rezerve pe bancă. Florinel Coman, (...) LIVE TEXT Backa Topola - FCSB 0-0. Roș-albaștrii, cu doar trei rezerve pe bancă. Florinel Coman, căpitan

CFR Cluj și-a aflat adversara din turul trei al Europa League! Ardelenii, duel cu echipa de care Petrescu nu a (...) CFR Cluj și-a aflat adversara din turul trei al Europa League! Ardelenii, duel cu echipa de care Petrescu nu a vrut să audă
CFR Cluj și-a aflat adversara din următorul tur al Europa League. Campioana României va juca împotriva suedezilor de la Djurgarden. [17/09/2020]

Reacția lui Valeriu Iftime după înfrângerea lui FC Botoșani: Reacția lui Valeriu Iftime după înfrângerea lui FC Botoșani: "Dacă jucătorii s-au gândit la Tottenham, au rămas cu gândul"
Reacția lui Valeriu Iftime după înfrângerea lui FC Botoșani: "Dacă jucătorii s-au gândit la Tottenham, au rămas cu gândul" [17/09/2020]