SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

EXCLUSIV Fotbalistul dat în judecată de propria echipă iese la atac: În modul ăsta vor să (...)

Gazeta Sporturilor [13/10/2017]

EXCLUSIV Fotbalistul dat în judecată de propria echipă iese la atac: În modul ăsta vor să salveze clubul? E strigător la cer!

Andrei Pițian, unul dintre cei 13 jucători dați în judecată de Pandurii, fostul lui club, a vorbit pentru GSP.RO despre decizia luată de clubul gorjean. De unde a plecat totul? Meciul jucat pe 18 decembrie 2016, între ASA Târgu Mureş şi Pandurii, s-a terminat după doar 45 de minute, când scorul era 2-0 pentru gazde, pentru că gorjenii au refuzat să mai iasă pe teren şi să joace pe gazonul îngheţat (detalii AICI). Conform pandurul. ...

[cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor]

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor :

VIDEO Un fost stelist și-a înscris în propria poartă în minutul 90+3 și și-a lăsat echipa cu un picior în afara Europei

Olympique Marseille a scos un punct nesperat în inferioritate numerică pe terenul turcilor (...)
Andrei Vlad, cel mai tânăr debutant stelist în Europa: Sper că mi-am făcut bine treaba

Portarul Andrei Vlad, 19 ani, a debutat în cupele europene în meciul pierdut de FCSB cu (...)
Cine i-a zis lui Federer: În cel mai bun caz poți face o cafea într-un bar cu acest mâini. Nu ai talent, băiatule

Jucătorul elvețian de tenis Roger Federer (2 ATP) a dezvăluit că a fost (...)
Budescu, după înfrângerea cu Plzen: Nu e o scuză, vă spun realitatea din teren

FCSB a fost învinsă în Cehia, în meciul cu Viktoria Plzen, 0-2, în penultima etapă (...)
Gheorghe Tadici se întoarce la ”națională” » Carmen Amariei a preluat reprezentativa de junioare

La 67 de ani, Gheorghe Tadici s-a întors pe banca echipei naționale, de data această (...)
Panduru a presimțit deznodământul de la Plzen: Mirosea această victorie a cehilor

Basarab Panduru a comentat înfrângerea FCSB-ului de la Plzen, scor 0-2. Fostul mijlocaș al (...)
VIDEO Imaginile compromițătoare cu Alibec la Plzen: atacantul înjură în direcția lui Dică! » Reacțiile antrenorului și căpitanului FCSB

FCSB a pierdut categoric meciul cu Viktoria Plzen, 0-2, în etapa a 5-a din grupele Europa (...)
Echipa lui Reghecampf învinge și urcă în clasamentul din Emiratele Arabe

Al Wahda, formație antrenată de Laurențiu Reghecampf, a câștigat clar (...)
FOTO Alibec, capăt de linie în prima repriză » Două ocazii uriașe irosite cu ușurință de atacantul stelist cu Plzen

Titularizat în locul lui Gnohere, Denis Alibec a avut o prestație dezamăgitoare în (...)
A fost botezat noul teren de la Roland Garros

Consiliul orașului Paris a hotărât ca noul teren de la Roland Garros să poarte (...)
Cârțu îl atacă pe Miriuță: Nu îl înțeleg. Dinamo e jalnică!
Sorin Cârțu nu înțelege de ce Vasile Miriuță a mai revenit la Dinamo, (...)
Dică a vorbit chiar înainte de meciul cu Viktoria Plzen » Își asumă introducerea lui Vlad: Așa (...)
Nicolae Dică, antrenorul FCSB, a vorbit cu câteva minute înainte de duelul cu Viktoria (...)
Cârțu se îndoiește de feblețea lui Gigi Becali: Am o reținere față de băiatul (...)
Sorin Cârțu nu are încredere în bijuteria lui Gigi Becali, Florinel Coman, în schimb are o (...)
Victor Pițurcă la Dinamo ar fi fost o mișcare senzațională! » Săgeți către (...)
Dan Alexa a comentat informația dezvăluită de Ovidiu Ioanițoaia în ultimul (...)
Anunțul conducerii lui Deportivo despre Florin Andone » Ce se întâmplă după ce atacantul a zis (...)
După ce presa din Spania a scris că Deportivo La Coruna vrea să-l vândă pe (...)
Incredibil! A fost condamnat la 2 ani de închisoare pentru că a tras cu arma în cauciurile mașinii (...)
Ioan Neculaie, 60 de ani, a fost condamnat la închisoare cu executare după ce a tras cu (...)
Aroganța zilei » Un principal din Liga a 2-a: Lui Dinamo îi trebuie un antrenor care nu are nevoie de Dinamo. (...)
Dan Alexa, antrenorul celor de la Dunărea Călărași, a vorbit despre (...)
Detalii de ultimă oră despre stadionul Steaua » Când vor începe lucrările + planuri mari pentru (...)
Comandantul CSA Steaua, Cristian Petrea, a explicat situația în care se află (...)
Scandal în Spania: Shakira în lacrimi! Ceartă în public, în fața copiilor, cu Pique
Zvonurile că Pique și Shakira nu se mai înțeleg fac înconjurul presei de (...)
Altfel de record în Liga Campionilor: a închis poarta pentru prima oară după 4039 de (...)
Akinfeev a rezistat fără gol primit după 43 de meciuri! Nu mai închisese (...)

[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]