SPORTUL.COM . Stiri sportive de ultima ora si ziare de sport . Tot sportul online .

SPORTUL.COM : tot sportul online

SPORT | STIRI

S-a terminat meciul, ?ncepe scandalul! Bayern acuză faza din prelungiri: arbitrul asistent NU a respectat (...)

GSP [8/05/2024]

S-a terminat meciul, ?ncepe scandalul! Bayern acuză faza din prelungiri: arbitrul asistent NU a respectat procedura ? Specialistul Marca: „Gol anulat ERONAT!”

„Centralul” polonez Szymon Marciniak a avut de luat două decizii majore ?n semifinala Real Madrid - Bayern, c?știgată de gazde cu 2-1. Cea din prelungiri, golul anulat lui De Ligt, a fost precedată de o greșeală a asistentului. Real Madrid - Borussia Dortmund este finala Ligii Campionilor 2024. Duelul va avea loc pe 1 iunie, pe Wembley. Tuchel a transformat ghinionul accidentării lui Gnabry ?ntr-o oportunitate de calificare. ...

cititi articolul complet īn GSP

Trimite Email

Alte articole din GSP :

Incredibil! Boloni a fost la un PAS de retrogradare ?n Franța ? S-a salvat după al 5-lea criteriu și va merge la baraj

Metz, echipa antrenată de Ladislau Boloni (71 de ani), a evitat retrogradarea ?n ultima (...)
Notele GSP la Rapid - FCSB 2-0 ? Giuleștenii aveau nevoie de Andrei Vlad pentru prima victorie din play-off!

Rapid a c?știgat cu FCSB, scor 2-0, ?n ultima etapă din Liga 1. A fost prima (...)
Lobonț explică de ce l-a scos pe Rrahmani din minutul 73, deși kosovarul trăgea la titlul de golgeter: „Standing ovation”

Bogdan Lobonț a vorbit după ultimul meci pe banca Rapidului, 2-0 cu FCSB. El ?i va (...)
Elias Charalambous, ?nainte de plecarea ?n vacanță: „N-am primit oferta. Vreau să discut cu cineva din conducere”

Rapid - FCSB 2-0. Elias Charalambous (43 de ani) a oferit prima reacție după ultimul (...)
Ei sunt premianții sezonului ?n Superliga ? Deac scrie istorie! Coman a fost egalat ?n clasamentul golgheterilor

Sezonul din Superliga s-a ?ncheiat cu derby-ul bucureștean dintre Rapid și FCSB, (...)
Rapid - FCSB 2-0. Bogdan Ungurean, declarații la finalul meciului din Giulești: „E o victorie de (...)
Andrei Vlad nu-și reproșează primul gol ?ncasat cu Rapid și contraatacă: „Nu accept (...)
Rapid - FCSB 2-0. Andrei Vlad (25 de ani), portarul roș-albaștrilor, a oferit prima (...)
Focurile barajului pentru Dinamo și Csikszereda
Echipele Dinamo București și FK Csikszereda Miercurea Ciuc se ?nt?lnesc, luni, 20 (...)
Becali a renunțat la Louis Munteanu și vrea ?n grupele Ligii cu atacant din play-out: „?l aduc (...)
Gigi Becali, patronul de la FCSB, a oferit noutăți despre transferurile de la echipa (...)
Dan Șucu, imediat după Rapid - FCSB: „Semnăm luni cu Neil Lennon. El a fost interesat mai (...)
Rapid - FCSB 2-0. Dan Șucu, acționarul majoritar al giuleștenilor, a (...)
Rapid - FCSB. Dan Șucu anunță: „Neil Lennon va semna m?ine și va fi prezentat (...)
Gigi Becali a r?s de Șumudică, ?ntr-un dialog ?n direct după Rapid - FCSB: „Mie asta mi-a zis (...)
Rapid - FCSB 2-0. Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a intrat ?n direct (...)
Stadionul lui PAOK, luat cu asalt de fani după c?știgarea titlului ?n Grecia
Lucescu. Răzvan Lucescu
Este arhicunoscut faptul că Răzvan Lucescu este noul campion al Greciei. După (...)
Au văzut ce făcea Radu Drăgușin la cornere și au pornit dezbaterea: „Nu pot (...)
?n această seară, ?n timpul meciului dintre Sheffield United și Tottenham, scor (...)

[Toate articolele din: GSP +++]